• BIST 110.932
  • Altın 175,077
  • Dolar 4,0581
  • Euro 4,9812
  • İstanbul 11 °C
  • Ankara 5 °C

SerTrans Logistics İstanbul Üniversitesi'nde

SerTrans Logistics İstanbul Üniversitesi'nde
SerTrans Logistics, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsünde "EFQM MÜKEMMELLİK MODELİ EĞİTİMİ VE SEKTÖREL UYGULAMALARI" etkinliğinde…

SerTrans Logistics İstanbul Üniversitesi'nde

SerTrans Logistics, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsünde "EFQM MÜKEMMELLİK MODELİ EĞİTİMİ VE SEKTÖREL UYGULAMALARI" etkinliğinde…

" İstanbul Üniversitesi Lojistik Kulübü tarafından düzenlenen, 29 MART 2011 Salı günü, 13.00 - 17.00 saatleri arasında, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü, Ulaştırma ve Lojistik Oditoryumu'nda KALDER ve UND‘nin katılımıyla gerçekleştirilecek olan "EFQM MÜKEMMELLİK MODELİ EĞİTİMİ VE SEKTÖREL UYGULAMALARI" adlı etkinlikte üniversite öğrencileriyle sektörel birikimlerimizi paylaşacağız.

Lojistik sektörü; bugün, modern yönetim teknikleriyle ve yaratılan müşteri değeri ile öne çıkan bir sektör durumuna gelmiştir. Bu gelişmeler paralelinde “operasyonel altyapı”nın mükemmelliğinin yanı sıra hizmet öncesi ve sonrasındaki hizmetlerin çeşitliliği de müşteri memnuniyeti anlamında olmazsa olmaz kriterlerden biri olmuştur. Sektörde hızla artan rekabet koşulları, işletmeleri kendilerini yenilemeye, değişimlere ayak uydurmaya ve global bir marka olmaya zorlamaktadır.

Sertrans olarak bu süreçte teknolojik ve teknik altyapı çalışmalarının yanı sıra hizmet anlayışımıza lojistik uygulamaların her aşamasında kullanılabilen “Toplam Kalite” felsefesini yerleştirmeye başladık. 2010 yılında Ulusal Kalite Hareketine katılarak EFQM Mükemmellik Modelini iş yapma biçimi olarak benimsediğimizi kamuoyuna duyurduk. Yine aynı yıl ilk kez dahil olduğumuz Mükemmellik Aşamaları sürecinde “Mükemmellikte Yetkinlik 3 Yıldız Belgesi”ni alarak bu çalışmalarımızı bir adım daha ileriye taşıdık.
Sertrans olarak bu etkinlikte, lojistik sektörünün yakın gelecekteki üyeleri olacak olan öğrencilerle bizi “EFQM Mükemmellikte Yetkinlik 3 Yıldız Belgesi”ne götüren çalışmalarımız hakkında bilgi vererek farkındalık yaratmayı amaçlamaktayız. Bu sayede lojistik sektörünün gelecekteki temsilcileri olan öğrencilerin kişisel gelişimlerine ve sektörel ve mesleki altyapılarına katkı sağlayacağımıza inanıyoruz.

Firmamızı Sertrans Yönetim Kurulu Üyesi, İhracat Direktörü Sn. Cengiz CEYLANDAĞ’ın temsil edeceği bu etkinliğe;

KALDER’i temsilen Ulusal Kalite Hareketi Sorumlusu Sn. Sabri BÜLBÜL ve UND’yi temsilen İcra Kurulu Başkanı Sn. Mine KAYA katılacaklardır.

Etkinlik akışı aşağıdaki şekilde planlanmaktadır.

13.00 - 13.30: KAYIT
13.30 - 13.40: AÇILIŞ KONUŞMASI
13.40 - 13.55: KALDER
13.55 - 14.10: UND
14.10 - 15.00: KALDER - EFQM Mükemmellik Modeli Eğitimi
15.00 - 15.10: ARA
15.10 - 16.00: UND - EFQM Mükemmellik Modeli Sektörel Uygulamaları, Deneyim Paylaşımı
16.00 - 16.50: SERTRANS - EFQM Mükemmellik Modeli Sektörel Uygulamaları, Deneyim Paylaşımı
16.50 - 17.00: KAPANIŞ
"

www.UlasimOnline.Com

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ulaştırma | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim