• BIST 110.932
  • Altın 175,230
  • Dolar 4,0581
  • Euro 4,9812
  • İstanbul 12 °C
  • Ankara 7 °C

Ulaşım kontrollü olarak gerçekleştirilecek

Ulaşım kontrollü olarak gerçekleştirilecek
Karayollarının bazı kesimlerinde sürdürülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Anadolu Otoyolu Akıncı Gişeleri ile Kızılcahamam Kavşağı kesimi arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Ankara-İstanbul tarafından iki yönlü olarak verilecek.

Anadolu Otoyolunun Ankara-Gerede kesimi, 41-43. kilometreleri arasındaki Aşağıada Köprüsü'nde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle, İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Ankara-İstanbul istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak yapılacak.

TEM Otoyolunun Gebze Köprülü Kavşağı-İzmit Doğu Kavşağı arasında asfaltlama çalışmaları nedeniyle kuzey taşıma yolunda hafta içi 22.00-07.00, cumartesi günleri 22.00-11.00, pazar günleri ise 24.00-07.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılarak ulaşım güney taşıma yolundan iki yönlü veya D-100 yolundan sağlanacak.

Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 31-32. kilometrelerinde Kargın Köprüsü'nde meydana gelen çökme nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun diğer bölümünden iki yönlü olarak gerçekleştiriliyor.

Bursa-Yalova yolunun 60-69. kilometreleri arasındaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle şerit daraltması yapılacağından ulaşım kontrollü sağlanacak.

Aydıncık-Silifke yolunun 30-33. kilometreleri arasındaki (Yeşilovacık Karayar-Mesa mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 13.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Havran-Balıkesir yolunun 22-24. kilometreleri (Şapçı Rampaları mevkisi) ile 51-52. kilometreleri arasındaki Balya Ayrımı mevkisi, patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 4 Ağustos Perşembe gününe kadar 14.00-17.00 saatleri arasında ulaşıma kapalı tutulacak.

TEM Otoyolunun Avcılar-Kınalı Kavşakları, 22-73. kilometreleri ile Kınalı Bağlantı yolu 0-8. kilometreleri arasındaki üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 15 Kasım 2011 tarihine kadar ulaşım kontrollü olarak gerçekleştirilecek.

Finike-Elmalı yolunun 48-50. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87. kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapalı bulunacak.

Bozüyük Çevre yolunun 9-10. kilometrelerinde yol yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle 29 Ağustos'a kadar sağ taşıma yolu trafiğe kapatılarak ulaşım sol taşıma yolundan iki yönlü olarak sağlanacak.

Ankara Çevre otoyolunun Eskişehir-İncek kavşağı kesimi arası üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Eskişehir-İncek istikameti 25 Ağustos'a kadar trafiğe kapatılarak ulaşım bölünmüş yolun diğer tarafından iki yönlü olarak sağlanacak.

Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometreleri arasındaki Kozağaç, Boğayokuşu ve Karaltı mevkileri, patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve perşembe günleri 14.00-16.00 saatleri arasında kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak gerçekleştiriliyor.

Ankara-Kırıkkale yolunun 11. kilometresindeki Lalahan Köprülü Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım gidiş-geliş ve dönüşümlü olarak servis yolundan sağlanıyor.

Artvin-Şavşat yolunda ulaşım, baraj inşaatı nedeniyle aralıklarla çift yönlü olarak veriliyor.

Ortaklar-Söke-Milas yolu, Pınarcık ve Dibekdere köyleri ile Milas Devlet Hastanesi mevkilerinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak yapılıyor.

Anadolu Otoyolunun Bolu Doğu-Bolu Batı Kavşağı kesimi 2-5. kilometreleri arasındaki üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 12 Ağustos'a kadar Ankara-İstanbul istikameti taşıt trafiğine kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanacak.

Mekece-Bozüyük yolunun 73-74. kilometrelerindeki yol yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sol taşıma yolu trafiğe kapatılarak ulaşım sağ taşıma yolundan iki yönlü olarak gerçekleştirilecek.

Ankara Çevre Otoyolunun Cebeci Kavşağı ile Gölbaşı Kavşağı kesimi 7-12. kilometreleri arasındaki üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 15 Ağustos'a kadar Cebeci-Gölbaşı istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak verilecek.

Mekece-Bozüyük yolunun 60-62. kilometreleri arasındaki yol yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle 9 Ağustos'a kadar sağ taşıma yolu trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanacak.

Ankara-Çevre Otoyolunun İncek Kavşağı-Sincan Kavşağı kesimi arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle İncek-Sincan istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak gerçekleştirilecek.

Mekece-Bozüyük yolunun Gölpazarı Ayrımı Kavşağı'nın köprülü kavşağa dönüştürülmesi çalışmaları nedeniyle 4 Ağustos'a kadar kadar sağ ve sol taşıma yollarında şerit daraltması yapılacak.

Zonguldak-Ereğli yolunun 54-56. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılıyor.

TEM Otoyolu Mahmutbey Batı Kavşağı ile Kınalı Kavşağı arasında bulunan köprü ve viyadüklerde 30 Aralık 2011 tarihine kadar ve 09.00-17.00 saatleri arasında depreme karşı güçlendirme çalışmaları yapılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Of-Çaykara-Bayburt yolunun 35-44. kilometreleri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-18.00 saatleri arası trafiğe kapatılarak küçük tonajlı araçlar için trafik Taşkıran-Demirli-Köknar istikametindeki servis yolundan verilecek.

Menemen-Manisa yolunun 4-15. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle her gün 14.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapalı tutuluyor.

Ortaklar-Söke-Milas yolunda (Bafa Gölü mevkisinde) sürdürülen patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, çarşamba ve perşembe günleri 13.00-17.00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Niksar-Reşadiye-Erzincan yolunun 49-52. kilometreleri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle 07.00-12.00 ile 13.00-18.00 saatleri arasında ulaşım 20 dakikalık aralıklarla kesilerek kontrollü olarak gerçekleştirilecek.

Mekece-Bozüyük yolunun 23. kilometresinde yol yapım çalışmaları nedeniyle 11.00-16.00 saatleri arasında yol aralıklı olarak trafiğe kapatılıyor.

www.UlasimOnline.com   

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ulaştırma | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim